ERKEN HASAT ZEYTİNYAĞI 750C
ERKEN HASAT ZEYTİNYAĞI 750C

ERKEN HASAT ZEYTİNYAĞI 750C

Fiyat : ₺49,90(KDV Dahil)

Soğuk sıkım..

:

Soğuk Sıkım Zeytinyağı

Livokado ailesi soğuk sıkım zeytinyağı yapımında bölgelerine has olan sarı ulak zeytinlerden elde etmektedirler. Aroması ve kalitesi bakımından sarı ulak zeytinler oldukça değerli bir türdür. Kahvaltılarda, yemeklede, salatalarda, tatlılarda hatta kızartma çeşitlerinde de soğuk sıkım zeytinyağı gönül rahatlığıyla kullanılabilmektedir.

Soğuk Sıkım Zeytinyağı Nasıl Yapılmaktadır?

En önemli ve sağlıklı yağ çeşitlerinden biri olan soğuk sıkım zeytinyağı nasıl yapılır sorusu sık sık araştırılan sorular arasında olduğu gözlemlenmiştir. Bu kapsamda Livokado ailesini sektörde diğer firmalardan ayıran birtakım özellikler bulunmaktadır. Bu farklardan en önemlisi ise; zeytinlerin kararması sonucunda sıktırılması daha fazla yağ vermektedir. Zeytinlerin yeşil bir şekilde yağı elde edilmesinde, yağ daha az olmaktadır. Ancak yeşil zeytinden elde edilen zeytinyağının lezzetinin tarifi bambaşkadır. Dolayısıyla Livokado ailesi kıymetli misafirlerine daha lezzetli zeytinyağı sunabilmek maksadıyla zeytinyağı yapımında yeşil zeytinleri tercih etmektedir.

Soğuk Sıkım Zeytinyağı Nasıl Anlaşılmaktadır?

Her birey doğal zeytinyağı tüketmek istemektedir. Bu kapsamda zeytinyağı alımında akıllara takılan birtakım sorular gelmektedir. Bu sorular başında soğuk sıkım zeytinyağı nasıl anlaşılır sorusu olduğu gözlemlenmiştir. Livokado ailesi bu kapsamda kıymetli misafirlerine her detayı ince ince anlatmaktadır. Soğuk sıkım zeytinyağların doğal olduğunu anlamak için birtakım faktörler bulunmaktadır. Bunlar; eğer zeytinyağı buzdolabına konulduğunda donuyorsa hakiki ve doğal olduğunu temsil etmektedir. Aynı zamanda kaliteli bir zeytinyağının taze ve meyvemsi bir kokusu bulunmaktadır.